,

GÜÇLÜ AİLE İÇİN YENİ BİR ÜYE

Teşkilatımızı bir adım daha öteye taşımak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamalıyız. 

Çok kıymetli üyelerimiz saygı ve sevginin yüksek olduğu bir Genel kurulumuzu geride bıraktık. şimdi üzerimize düşen hep birlikte el ele omuz omuza vererek gece gündüz demeden çalışma zamanı.

Görevde olduğumuz süre zarfında üyelerimizin haklarının korunması ve daha da iyileştirilmesi, kurum ziyaretlerinin sık yapılarak sorunların yerinde tespit edilip çözüm yollarının araştırılması ve hayata geçirilmesi, Üye olmayan kamu çalışanlarına ulaşarak sendikamızı anlatıp onlarında ailemize katılımlarının sağlanması yönünde çalışmalar yaparak kurumlarda yetkili sendika olma yolunda uğraş vermeliyiz.

Türk Enerji sen olarak biz kocaman bir aileyiz aile içerisinde elbette ufak tefek kırgınlıklar olabilir yeter ki birbirimize saygıyı ve de sevgiyi yitirmeyelim. 

Oğuz  Atanın da dediği gibi bir tane ok kolayca kırılır ama bir demet oku kırmak kolay olmaz. Bizlerde aynı çatı altında bir demet olursak asla bileğimiz bükülmez aksine çığ gibi büyürüz. Öyleyse geçmişte yaşanılan olumsuzluklara bakmadan karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde 'güçlü aile için yeni bir üye' diyerek kolları sıvayıp Bismillah diyelim .Arkası gelir Allah’ın izniyle. 

Çıktığımız bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.

 Ne Mutlu Türküm Diyene, 

 Ne Mutlu Türkiye Kamu-Senliyim Diyene. 

Teşkilatımızın her neferini saygıyla selamlıyorum