,

TÜRK ENERJİ-SEN 30.YILINI KUTLUYOR

Genel Başkanımız Şuayip Deniz Demir,  bu yıl Türk Enerji-Sen'in Kuruluşunun 30. Yılı olması münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, Sendikamızın 30. yılında kamu çalışanları için bir güven kapısı haline geldiğini ifade etti.

"Ülkemizde kamu çalışanları sendikacılığının kutup yıldızı olan Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Enerji Sendikamız kuruluşunun 30. yılında da büyüyen gücü ve yükselen iradesiyle çalışanların hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Enerji, sanayi ve madencilik alanlarında teşkilatlandığımız 81 ilde temsilcilerimizden başkanlarımıza değin her kademesinde, üyelerimizin yaşadıkları mağduriyetlerin çözülmesi, sosyal ve ekonomik sorunların dile getirilmesi için 30 yıldır mücadele etmekteyiz. Ve bize güvenerek, üye olarak, verdiğimiz hak mücadelesinde çalışanların hak ve menfaatlerinin yanında saf tutan değerli üyelerimize teşekkür ederim.

Verdiğimiz bu kutlu mücadelede kuruluşundan bugüne değin sendikamızın her kademesinde hizmet vermiş Temsilcilerimize ve Başkanlarımıza teşekkür etmek istiyorum. 

Geçtiğimiz 30 yılda bu mücadelede emek vermiş, alınteri dökmüş ve bugün aramızda olmayan arkadaşlarımıza da Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum. 

Bizler Genel Merkezimizden Şubelerimize ve İşyeri Temsilciliklerimize dek duruşumuzla, özgüvenimizle ve "İlkemiz Önce Ülkemiz" diyen mücadele anlayışımızla çalışanların güven kapısı olmaya devam edeceğiz. "

TÜRK ENERJİ-SEN 30.YILINI KUTLUYOR