,

KONFEDERASYONUMUZUN 32. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİNE KATILDIK

Başkent Ankara’da gerçekleştirilen kuruluş yıl dönümü etkinliğine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Faruk Özçelik,  AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Çalışma Genel Müdürü Mehmet Baş, TİSK adına Metin Demir, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz,  Sendika Genel Başkanlarımız, Genel Merkez yöneticilerimiz, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri, bürokratlar, Ankara Şube başkanlarımız ve teşkilat yöneticilerimiz katıldı.

ÖNDER KAHVECİ: TÜRKİYE KAMU-SEN SENDİKACILIĞIN PARLAYAN YILDIZIDIR

Toplantımızın açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Başkanımız Önder Kahveci, Türk yüzyılına uygun bir kamu personel rejimi için düğmeye bastıklarını ifade etti.

Konfederasyonumuzun gerçekleştirdiği çalışmalarla yeni bir kamu personel rejimi için son aşamaya geldiklerini ifade eden Genel Başkanımız Önder Kahveci konuşmasında Türk Yüzyılında yeni kamu personel rejimi anlayışımızın ilkelerini, amaçlarını ve hedeflerini ortaya koydu.

BELGİN UYGUR: 32. YILINIZI KUTLUYORUM

AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur ise yaptığı konuşmada Türkiye Kamu-Sen’in 32. Kuruluş yıldönümünün hayırlı olmasını dileyerek ilkeli sendikacılık anlayışını kutladıklarını ifade etti.

YAŞAR YILDIRIM: TÜRKİYE KAMU-SEN HER ZAMAN DEVLETİNDEN MİLLETİNDEN YANA OLMUŞTUR

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım ise, Devleti ile milleti ile ebediyen Türkiye diyen Türkiye Kamu-Sen diyen konfederasyonun 32. yıldönümünü kutladığını, Türkiye Kamu-Sen ve bağlı sendikaların attığı adımlarla her zaman devletinin ve milletinin yanında olduğunu defalarca gösterdiğini belirterek teşekkür etti.

AHMET AYDIN: TÜRKİYE KAMU-SEN’İN MİLLETİMİZ İÇİN NELER İFADE ETTİĞİNİ BİLİYORUZ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın ise, Türkiye Kamu-Sen’in memurlar için, millet için neler ifade ettiğini iyi bildiklerini, Türkiye Kamu-Sen’in 32 yıldır verdiği mücadelenin ortada olduğunu belirterek her zaman istişare ve diyalog halinde olarak kamu görevlilerinin sorunlarının çözüm noktasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti, kuruluş yıldönümünü kutladı.