,

TÜRKİYE KAMU-SEN GENİŞLETİLMİŞ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDIK

Genel Başkanımız Şuayip Deniz Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız, Şube Başkanlarımız ve İl Temsilcilerimiz ile birlikte 04-07 Ocak 2024 tarihleri arasında Antalya Göynük’te düzenlenen Türkiye Kamu-Sen Şube Başkanları Genişletilmiş İstişare Toplantısına katıldılar.

Toplantının açılış kısmında topluluğa sırasıyla Türkiye Kamu-Sen Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yücel Kazancıoğlu, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve toplantıya konuk olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım hitap ettiler.

Toplantının devamında Kıbrıs temalı oturumun onur konuğu KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’dı. Protokol konuşmaları devamında konuşan değerli KKTC Cumhurbaşkanı Kıbrıs meselesini ele alan açıklamalarda bulundu.

Toplantının son oturumu ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’ın da konuk olarak katıldığı Kamu Personel Rejiminin Geleceği konulu panel oldu. Panelin açılışında konuşan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci kamu rejiminde yaşanan sorunları ve çözüm önerilerini aktarırken, protokol konuşmaları kapsamında katılımcılara hitap eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan da hükümetin kamu ve ücret politikaları üzere açıklamalarda bulunarak çalışma hayatına ışık tutacak panelin hayırlı olmasını diledi.