,

BATI KARADENİZ ŞUBEMİZDE DEVİR TESLİM YAPILDI

Sendikamızın kuruluşundan bugüne Batı Karadeniz Şube Başkanlığı görevini sürdüren Selami Yoğurtçu, Genel Başkanımız Şuayip Deniz Demir ve Genel Başkan Yardımcılarımızın da katıldığı devir-teslim toplantısı ile görevini Aydın Çevik’e devretti.

Yapılan toplantıya Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcimiz Şahin Ören ve Şube Başkanlarımız ile MHP Zonguldak İl Başkanı Sn. Mustafa Öztürk ve Ülkü Ocakları Vakfı Zonguldak Başkanı Gökmen Karali de katıldılar.

Genel Başkanımız yaptığı konuşmada memurda sendikacılığın fedakarlıkla cesaretle yürütülen bir görev olduğunu ve yıllardır bayrağımızı taşıyan Selami başkana bugüne dek verdiği hizmetlerden ötürü teşkilatımız adına teşekkür ettiklerini ifade ederek, Şube Başkanlığı görevini üstlenen Aydın Çevik’in de başarılı olacağına inandıklarını ve başarılı olmaları adına gereken her türlü desteği vereceklerini belirtti.

TTK GENEL MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

Yapılan toplantı öncesi Zonguldak’ın en önemli kuruluşu olan Türkiye Taşkömürü Kurumu da heyet ile ziyaret edildi, Genel Müdürlük görevine getirilen Muharrem Kiraz’a makamında ziyarette bulunan Genel Başkanımız Şuayip Deniz Demir Genel Müdürlük görevinde muvaffakiyetler diledi.